Pushimet në Ksamil dhe Sarandë, gazetarja e njohur: Mikëpritje, pastërti dhe bukuri mahnitëse

Prej disa ditësh gazetarja e njohur Alba Malltezi, ka pushuar në Sarandë si dhe në Ksamil.

Në një postim në rrjetet sociale, Malltezi nuk i ka kursyer elzohet për mikëpritjen, pastërtinë, dhe bukrinë mahnitëse në Ksamil.

“Dita e fundit në Ksamil dhe lamë aty përgjithmonë një pjesë të zemrës 💚🌊☀️🐠 Jo vetëm për bukurinë e rrallë të natyrës, por dhe për mikpritjen, mirësjelljen e pastërtinë që gjetëm 💚

Një kajak, një pedaló, frapeja në çadër (edhe pse ende pa shezlongë) të ndihmojnë të kalosh ditët njësh me Natyrën e njerëz që meritojnë vetëm mirënjohje për punën dhe shërbimin e tyre. Për mua pushime me pesë 💚💚💚💚💚”, shkruan Alba Malltezi. /Sarandanews.com/

Fotografia e Alba Malltezi

Fotografia e Alba Malltezi

Fotografia e Alba Malltezi

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *