Adrian Gurma, Shuaip Beqiri e Adrian Kola mesazh ngushëllimi kryeministrit Rama

Kryebashkiaku i Sarandës, Adrian Gurma, i Konispolit, si dhe kreu i PS Sarandë Adrian Kola kanë ngushulluar kryeministrin Rama, pas ndarjes nga jeta të nënës së tij Aneta Rama.

“Ngushëllime!
I qoftë e blertë lëndina!”, shkruan Gurma në mesazhin e tij ngushëllues.

“Ngushellime! U prehte ne parajsen e perjetesise!”, shprehet Shuaip Beqiri.

“Ngushëllime”, ishte mesazhi i Adrian Kolës.

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *