Rita Ora nuk e përballon dot të nxehtin, pozon topless në Korfuz

Pas një udhëtimi në Ibiza me miqtë e saj dhe të dashurin e ri, Romain Gavras, këngëtarja shqiptare Rita Ora ka vendosur të kalojë edhe disa ditë relaksi në ishullin grek Korfuz.

Daily Mail i ka kushtuar një artikull të plotë vendit ku po pushon këngëtarja shqiptare, një super resort që kushton 22,269 dollarë nata.

Nuk vonoi shumë dhe Rita vendosi t’i vërë fla.kën ishullit grek, duke ndarë në Instagram një pozë topless në mes të pishinës.

Me këtë pozë, këngëtarja shqiptare ka ndezur temperaturat dhe në postimin e saj kanë vërshuar komentet, ku Ritën e komplimentojnë për trupin s*ksi.

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *