Fëmijët dhe personeli i Shtëpisë “Vangjel Pulla”, shijojnë një xhiro në det, në prag të nisjes së shkollës

Në prag të nisjes së shkollës, fëmijët dhe personeli i Shtëpisë së Fëmijëve Shkollorë “Vangjel Pulla” shijuan sot një shëtitje në det.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryebashkiaku Adrian Gurma ka uruar fëmijet për vitin e ri shkollor që po afron.

“Një shëtitje në det ⛵️e ofruar nga operator turistik vendas 👏👏shijuan pasditen e së martës fëmijët dhe personeli i Shtëpisë së Fëmijëve Shkollorë “Vangjel Pulla” në ditët e fundit të pushimeve verore.

Suksese dhe mbarësi në vitin e ri shkollor,që po afron ,të dashur fëmijë🙏”, shkruan Gurma. /Sarandanews.com/

Një shëtitje në det ⛵️e ofruar nga operator turistik vendas 👏👏shijuan pasditen e së martës fëmijët dhe personeli i…

Posted by Adrian Gurma on Wednesday, September 9, 2020

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *