VIDEO/ Butrinti vijon intensivisht fazën përgatitore nën drejtimin e Milto Gurmës

Butrinti ka nisur prej ditësh përgatitjet për sezonin e ri futbollistik.

Nën drejtimin e trajnerit të mirënjohur, Milto Gurma, ekipi po stërvitet me intesitet të lartë për të qenë gati për sezonin e ri.

Sarandanews.com ka ndjekur sot nga afër një nga seancat stërvitore të ekipit sarandiot, ku angazhimi i lojtarëve dhe stafit teknik ishte maksimal.

Pritet që këtyre ditëve të afrohen disa lojtarë cilësorë.

Gjithashtu, do zhvillohem disa teste miqësore për të parë nga afër gjëndjen e futbollistëve. /Sarandanews.com/

📍 Ekipi i #Butrintit duke kryer fazën përgatitore nën drejtimin e trajnerit Milto Gurma, në prag të fillimit të sezonit të ri të Kategorisë së Dytë që starton më 4 tetor

Posted by Sarandanews.com on Wednesday, September 9, 2020

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *