Arrestohet tmerri i “Palasës” në Vlorë, momenti kur shoqërohet me qese të zezë në kokë

Një 40-vjeçar i akuzuar për disa grabitje në Palasë të Vlorës është arrestuar nga policia.

Ai është shoqëruar nga uniformat blu me një qese të zezë në kokë.

Burime bëjnë me dijë se së fundmi ai kishte vjedhur një telefon celular si dhe 50 mijë lekë të vjetra.

Ndërsa sipas uniformave blu ai është autor i disa grabitjeve të tjera në qytetin bregdetar.

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *