Policia: Kapet vrasësi i biznesmenit Goro, është nga Tirana /EMRI

Policia njoftoi se në kohë rekord kapi gjatë ndjekjes autorin e dyshuar të vrasjes së 51 vjecarit Niko Goro.

Si rezultat i reagimit në kohë dhe ndjekjes së pandërprerë të autorit, u bë e mundur që në vendin e quajtur “Livadhet”, të kapjen dhe prangosej autori i dyshuar i vrasjes, shtetasi Kliti Leka , 53 vjeç, banues në Tiranë Policia ka sekuestruar armën e dyshuar të krimit, armë zjarri kallashnikov dhe automjetin me të cilin u largua autori.

Autori po shoqërohet për në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *