Ish- deputeti Sarandës infektohet me COVID-19

Ish- deputeti i Sarandës, Koço Kokëdhima është infektuar me COVID-19.

Pas testit të kryer Kokëdhima ka rezultuar pozitiv dhe është karantinuar në banesën e tij.

Mësohet se gjëndja e tij paraqitet e stabilizuar. /Sarandanews.com/

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *