Sarandë, humbjet jetën nga koronavirusi një 58- vjeçare

Ministria e Shëndetsisë ka publikuar sot bilancin e infektimeve dhe vdekjeve nga COVID-19 në 24 orët e fundit.

Në Sarandë gjatë 24 orëve të fundit u rregjistruan 4 raste të reja me koronavirus.

Ndërkohë, një 58- vjeçare nga Saranda ka humbur jetën nga koronavirusi.

Në gjithë Shqipërinë në 24 orët e fundit u rregjistruan 836 infektime dhe 15 humbje jete. /Sarandanews.com/

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *