Bashkia Sarandë jep “Çertifikatë Mirënjohje” aktorit Enea Nika

Bashkia e Sarandës i ka dhënë çertefikatë mirënjohje djaloshit nga Saranda, Enea Nika, pasi arriti të dal i pari në emisionin Kinostar që u transmetua në Top Channel.

I pranishëm në dhënien e çertifikatës ishte nën kryetari i bashkisë Sarandë Romeo Çakuli.

Babai i Enea Nika ka falenderuar drejtuesit e institucionit të bashkisë Sarandë për këtë çertifikatë.

POSTIMI.

Falenderojme nga zemra  Kryetarin e Bashkise Sarande Z.ADRIAN GURMA per respektin e treguar ndaj birit tone Enea  duke e vleresuar e  nderuar me CERTIFIKATE MIRNJOHJEJE  si fitues i KINOSTAR  ( realizuar nga Papdhimitri Production e Top Chanell ) dhe  njekohesisht N/ Kryetarin e Bashkise ( dhe Drejtor i Qendres Kulturore) Z.Romeo Cakuli per ceremonine e thjeshte por kuptimplote  te dhenies se kesaj certifikate.

“I NDERUAR  ESHTE AI QE NDEROHET ,POR ME I NDERUAR ESHTE AI QE TE NDERON. ”
( Al Pacino )

MIRNJOHJE !

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *