Ish sulmuesi i Reggiana Mario Gurma firmos me Butrintin

Ish sulmuesi i AC Reggiana 1919 dhe S.S. Campobasso Calcio, Mario Gurma firmos per Butrintin.

Lojtari eshte njeheresh dhe djali i legjendes Milto Gurma, tashme trajneri i ekipit te Sarandes.

Gurma pritet te jete nje shtyse e madhe ne realizimin e objektivave sezonale ku eksperienca e tij pritet te beje diferencen.

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *