Kreshnik Bozho mesazh urimi në 30-të vjetorin e degës së PD Sarandë e Delvinë

PD Sarandë ka festuar këtë të martë 30- vjetorin e krijimit të degës së saj.

Një urim ka bërë dhe anëtari dhe ish kandidati i PD-së për bashkinë Sarandë Kreshnik Bozho.

“Gezuar 30-te vjetorin e Deges se PD-se Sarande e Delvine ✌️✌️”, shkruan në urimin e tij Kreshnik Bozho. /Sarandanews.com/

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *