PD Sarandë mesazh ngushëllimi familjes së Manushaqe Didatit

PD Sarandë i ka përcjellë një mesazh ngushëllimi familjes së Manushaqe Didatit.

Manushaqe Didati ka qenë antare e PD Sarandë dhe fatkeqsisht është ndarë nga jeta.

“Partia Demokratike dega Sarande shpreh ngushellimet me te sinqerta per ndarjen e parakohshme nga jeta te Manushaqe Didatit!

I gjendemi prane ne keto momente te veshtira familjes se saj, bashkeshortit Fiqiri, dy vajzave Malvina e Vilma e djalit Enrik!

Shaqja ishte nje nga anetaret e devotshme te deges se PD Sarande, se bashku me bashkeshortin e saj.

Shpirti i saj te prehet ne paqe e te jete e paharruar 🙏”, shkruan në mesazhin e saj PD Sarandë. /Sarandanews.com/

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *